Dokumenti

odluke vezane uz upravljanje

ime dokumentadatum objavelink
Odluka o imenovanju ravnateljice GDCK Labin09.06.2022.
Odluka o rasporedu godišnjeg odmora radnica09.06.2022.
Odluka o raspisivanju natječaja za izbor ravnatelja/ravnateljice23.12.2021.
Odluka o imenovanju članova Odbora, Predsjednika, dopredsjednica i članova Nadzornog odbora GDCK Labin18.12.2020.
Odluka o imenovanju zastupnika u Skupštinu HCK18.12.2020.
Odluka o imenovanju zastupnika u Skupštinu i Odbor DCK IŽ18.12.2020.
Odluka o izmjenama i dopunama Statuta18.12.2020.
Odluka o imenovanju ravnateljice GDCK Labin

odluke vezane uz financijsko poslovanje

ime dokumentadatum objavelink
Odluka o izmjenama i dopunama Odluke o najmu medicinskih pomagala kroz program "Medicinsko pomagalo-pomoć obitelji"27.12.2022.
Odluka o rebalansu financijskog plana 202227.12.2022.
Odluka o provedbi popisa imovine i obveza za 202220.12.2022.
Odluka o isplati božićnice i nagrade za radne rezultate20.12.2022.
Odluka o isplati paušalne naknade za troškove prehrane20.12.2022.
Odluka o prijavi projektnog prijedloga za dodjelu bespovratnih sredstava za Ulaganje C.1.5.R4-I1 Infrastrukturno opremanje posrednika u lancu doniranja hrane i banke hrane25.08.2022.
Odluka o visini bruto honorara liječnika predavača prve pomoći za predmet Pružanje prve pomoći osobama ozlijeđenim u prometnoj nesreći25.08.2022.
Odluka o prodaji dugotrajne imovine - službenog vozila25.08.2022.
Odluka o isplati regresa za godišnji odmor radnica09.06.2022.
Odluka o najmu medicinskih pomagala kroz program “Medicinsko pomagalo-pomoć obitelji”30.12.2021.
Odluka o rebalansu financijskog plana 202130.12.2021.
Odluka o isplati božićnice i nagrade za radne rezultate23.12.2021.
Odluka o osnovici i koeficijentima plaće radnika23.12.2021.
Odluka o provedbi popisa imovine i obveza23.12.2021.
Odluka o postupanju prilikom ulaganja novčanih sredstava GDCK Labin13.05.2017.
Odluka o potpisnicima platnog prometa te prijenosu ovlasti i odgovornosti za davanje naloga za plaćanje u GDCK Labin13.05.2017.
Odluka o blagajničkom poslovanju i visini blagajničkog maksimuma GDCK Labin13.05.2017.
Odluka o značajnim odstupanjima u prihodima i rashodima u odnosu na planirane13.12.2016.
Odluka o dopuštenom postotku preraspodjele sredstava na stavkama prihoda i rashoda planiranih financijskim planom13.12.2016.

odluke vezane uz provedbu programa i aktivnosti

ime dokumentadatum objavelink
Odluka o svrsi prikupljanja i načinu raspodjele sredstava prikupljenih humanitarnom akcijom "Solidarnost na djelu 2022"08.25.2022.
Odluka o terminu i cijeni Ljetnog kampa prijateljstva "Duga 2022"06.09.2022.
Odluka o nabavi materijala za DDK12.23.2021.
Odluka o sklapanju ugovora o djelu12.23.2021.
Odluka o izmjeni odluke o svrsi prikupljanja i načinu raspodjele sredstava prikupljenih humanitarnom akcijom “Solidarnost na djelu 2021”09.06.2021.
Odluka o svrsi prikupljanja i načinu raspodjele sredstava prikupljenih humanitarnom akcijom “Solidarnost na djelu 2021”08.20.2021.
Odluka o imenovanju trećeg člana Kriznog stožera03.23.2021.
Odluka o inicijativi za osnivanjem Humanitarne mreže Labinštine10.06.2020.
Odluka o svrsi prikupljanja i načinu raspodjele sredstava prikupljenih sabornom akcijom “Solidarnost na djelu 2020”10.06.2020.
Pravilnik o pružanju humanitarne pomoći putem Humanitarno-socijalnog programa GDCK Labin10.01.2019.
Odluka o radu socijalne samoposluge GDCK Labin09.17.2019.
Odluka o vrijednosti primljene materijalne humanitarne pomoći04.11.2019.
Odluka o osnivanju Interventnog tima GDCK Labin11.22.2018.
Odluka o oslobođenju plaćanja “Tečaja prve pomoći za vozače vozila na motorni pogon”02.20.2018.
Odluka o osnivanju i imenovanju članova Kriznog stožera GDCK Labin12.12.2017.
Odluka o podršci humanitarnim akcijama u lokalnoj zajednici08.04.2016.

odluke vezane uz volontere i članove GDCK Labin

ime dokumentadatum objavelink
Odluka o jednostranom raskidu volonterskih ugovora22.11.2018.
Odluka o osnivanju Kluba volontera15.05.2018.
Odluka o postupku učlanjivanja, rokovima za uplatu članarine te ostalim stavkama učlanjenja i članstva u GDCK Labin13.05.2017.

zapisnici sa sjednica skupštine

ime dokumentadatum objavelink
Zapisnik s redovne sjednice Skupštine27.12.2022.
Zapisnik s redovne sjednice Skupštine31.03.2022.
Zapisnik s redovne sjednice Skupštine30.12.2021.
Zapisnik sa redovne sjednice Skupštine31.03.2021.
Zapisnik s redovne sjednice Skupštine30.03.2021.
Zapisnik s izborne sjednice Skupštine18.12.2020.
Zapisnik sa redovne sjednice Skupštine27.12.2019.
Zapisnik sa redovne sjednice Skupštine28.03.2019.
Zapisnik sa redovne sjednice Skupštine18.12.2018.
Zapisnik sa redovne sjednice Skupštine29.03.2018.
Zapisnik sa redovne sjednice Skupštine12.12.2017.
Zapisnik sa redovne sjednice Skupštine28.02.2017.

zapisnici sa sjednica odbora

ime dokumentadatum objavelink
Zapisnik s 11. sjednice Odbora20.12.2022.
Zapisnik s 10. sjednice Odbora25.08.2022.
Zapisnik s 9. sjednice Odbora09.06.2022.
Zapisnik s 8. sjednice Odbora24.03.2022.
Zapisnik sa 7. sjednice Odbora04.02.2022.
Zapisnik s 6. sjednice Odbora07.01.2022.
Zapisnik s 5. sjednice Odbora23.12.2021.
Zapisnik s 4. sjednice Odbora06.09.2021.
Zapisnik s 3. sjednice Odbora20.08.2021.
Zapisnik s 2. sjednice Odbora10.06.2021.
Zapisnik s 1. sjednice Odbora23.03.2021.
Zapisnik s 20. sjednice Odbora06.10.2020.
Zapisnik s 19. sjednice Odbora30.06.2020.
Zapisnik sa 18. e-sjednice Odbora28.04.2020.
Zapisnik sa 17. e-sjednice Odbora29.03.2020.
Zapisnik sa 16. sjednice Odbora27.12.2019.
Zapisnik s 15. sjednice Odbora17.09.2019.
Zapisnik sa 14. sjednice Odbora05.06.2019.
Zapisnik sa 13. sjednice Odbora11.04.2019.
Zapisnik sa 12. sjednice Odbora28.03.2019.
Zapisnik sa 11. sjednice Odbora22.11.2018.
Zapisnik sa 10. sjednice Odbora26.09.2018.
Zapisnik sa 9. sjednice Odbora07.06.2018.
Zapisnik sa 8. sjednice Odbora15.05.2018.
Zapisnik sa 7. sjednice Odbora23.03.2018.
Zapisnik sa 6. sjednice Odbora20.02.2018.
Zapisnik sa 5. sjednice Odbora12.12.2017.
Zapisnik sa 4. sjednice Odbora26.09.2017.
Zapisnik sa 3. sjednice Odbora GDCK Labin13.05.2017.
Zapisnik sa 2. sjednice Odbora GDCK Labin21.02.2017.
Zapisnik sa 1. sjednice Odbora GDCK Labin18.01.2017.
ime dokumentadatum objavelink
Financijski plan GDCK Labin za 2023. godinu27.12.2022.
Rebalans financijskog plana za 2022. godinu27.12.2022.
Upitnik o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola za 2021. godinu31.03.2022.
Financijski plan GDCK Labin za 2022. godinu01.01.2022.
Odluka o rebalansu financijskog plana 2021.30.12.2021.
Financijski plan GDCK Labin za 2021. godinu01.01.2021.
Upitnik o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola za 2020. godinu31.12.2020.
Odluka o rebalansu financijskog plana 2020.18.12.2020.
Financijski plan GDCK Labin za 2020. godinu01.01.2020.
Odluka o rebalansu financijskog plana za 2019. godinu27.12.2019.
Financijski plan GDCK Labin za 2019. godinu01.01.2019.
Rebalans financijskog plana za 2018. godinu18.12.2018.
Financijski plan 2018 (Plan prihoda i rashoda, Plan zaduženja i otplata, Obrazloženje financijskog plana)01.01.2018.
Rebalans financijskog plana 201731.12.2017.
Financijski plan 2017 (Plan prihoda i rashoda, plan zaduženja i otplata i obrazloženje)01.01.2017.
Rebalans financijskog plana 201631.12.2016.
Prihodi i rashodi 01.01.-31.12.2015. i plan 2016.31.12.2015.
Prihodi i rashodi 01.01.2014.-31.12.2014. i plan 2015.31.12.2014.
Prihodi i rashodi 01.01.2013.-31.12.2013. i plan 2014.31.12.2013.
Prihodi i rashodi 01.01.2009.-31.12.2012. i plan 2013.31.12.2012.
ime dokumentadatum objavelink
Izvješće o radu 2021.31.03.2022.
Izvješće o radu 2020. (samo tekst)31.12.2020.
Izvješće o radu 2019.31.12.2019.
Izvješće o radu 2018.31.12.2018.
Izvješće o radu 2017.31.12.2017.
Izvješće o radu 2016.31.12.2016.
Izvješće o radu 2015.31.12.2015.
Izvješće o radu 01.01.2013.-31.12.2015.31.12.2015.
Izvješće o radu 2014.31.12.2014.
Izvješće o radu 2013.31.12.2013.
Izvješće o radu 2012.31.12.2012.
Izvješće o radu 01.01.2009.-30.09.2012.31.12.2012.
Izvješće o radu 2011.31.12.2011.
Izvješće o radu 2010.31.12.2010.
Izvješće o radu 2009.31.12.2009.
Izvješće o radu 01.01.2005.-30.09.2008.31.12.2008.
ime dokumentadatum objavelink
Program rada GDCK Labin za 2023. godinu12.27.2022.
Program rada GDCK Labin za 2022. godinu01.01.2022.
Program rada GDCK Labin za 2021. godinu01.01.2021.
Program rada GDCK Labin za 2020. godinu01.01.2020.
Program rada GDCK Labin za 2019. godinu01.01.2019.
ime dokumentadatum objavelink
Operativni plan CZ GDCK Labin16.03.2020.
Upitnik o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola za 2019 godinu01.02.2020.
Pravilnik o radu GDCK Labin11.04.2019.
Pravilnik o unutarnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta GDCK Labin11.04.2019.
Procedura stvaranja ugovornih obveza, zaprimanja i provjere računa te plaćanja po računima13.05.2017.
ime dokumentadatum objavelink
Pravilnik o volontiranju u HCK (2018)03.08.2018.
Pravilnik o volontiranju u HCK01.01.2018.
Strategija razvoja volonterstva HCK01.01.2017.
Pravilnik o ustroju, pripremi i djelovanju HCK u kriznim situacijama (2017)01.01.2017.
Priručnik za volontere HCK (2016)01.01.2016.
Etički kodeks HCK01.01.2011.
ime dokumentadatum objavelink
Izvješće o stalnom prikupljanju i pružanju humanitarne pomoći za 2021. godinu28.02.2022.
Izvješće o stalnom prikupljanju i pružanju humanitarne pomoći za 2020. godinu31.12.2020.
Izvješće o stalnom prikupljanju i pružanju humanitarne pomoći za 2019. godinu31.12.2019.
Izvješće o stalnom prikupljanju i pružanju humanitarne pomoći za 2018. godinu31.12.2018.
Izvješće o stalnom prikupljanju i pružanju humanitarne pomoći za 2017. godinu31.12.2017.
Trogodišnji program rada pravne osobe koja podnosi Zahtjev za stalno prikupljanje i pružanje humanitarne pomoći01.01.2017.
Izvješće o stalnom prikupljanju i pružanju humanitarne pomoći za 2016.godinu31.12.2016.
Izvješće o provedbi trogodišnjeg Programa rada pravne osobe kojoj je odobreno stalno prikupljanje i pružanje humanitarne pomoći (za 2016.)31.12.2016.
ime dokumentadatum objavelink
ZPPI Godišnje izvješće 202211.01.2023.
ZPPI Godišnje izvješće 202131.12.2021.
ZPPI Godišnje izvješće 202031.12.2020.
ZPPI Godišnje izvješće 201931.12.2019.
ZPPI Godišnje izvješće 2018.31.12.2018.
ZPPI Godišnje izvješće 201731.12.2017.
ZPPI Godišnje izvješće 201631.12.2016.
ZPPI Godišnje izvješće 201531.12.2015.
ime dokumentalink
Uputnica za humanitarnu pomoć
Zahtjev za humanitarnom pomoći
Zahtjev za pomoć u programu inkontinencije
Prijavnica – prva pomoć zaštita na radu (poduzeća)
Pristupnica za članstvo u HCK – maloljetnici
Suglasnost roditelja za volontiranje maloljetnika
Prijavnica za volontiranje 2016
Ugovor o volontiranju 2016 – špranca