20151030_122514“Poznajem li Crveni križ” radionica je namijenjena 6.-im razredima osnovne škole i provodi se na području čitave županije. Cilj je radionice upoznavanje učenika s nastankom, načelima i djelatnostima Crvenog križa, kako bi i oni u sebi osvijestili humani i humanitarni potencijal.

U školskoj  godini. 2015/2016., u razdoblju od 30.10.- 07.12.2015.   održano je 5 radionica “Poznajem li Crveni križ?”  za učenike šestih razreda u 4 osnovne škole Labinštine, za sveukupno 151 učenika. U ostalim školama radionica nije održana jer nema 6. razreda.

Radionicu je vodila djelatnica GDCK Labin Morin Hukić.

Share.

Comments are closed.

Gradsko društvo Crvenog križa Labin
Pregled privatnosti

Naša web stranica koristi "kolačiće" /cookies/ u svrhu anonimne analize vaše aktivnosti. Cookies informacije se čuvaju u vašem browseru i i omogućavaju poboljšano korisničko iskustvo surfanja web stranicom.