Nakon mnogo godina, jučer je u polivalentnoj dvorani održana svečana sjednica Skupštine GDCK Labin posvećena volonterima. Skupštinu je otvorio predsjednik dr. Moreno Milevoj, i sam višedesetljetni volonter našeg Društva pozdravio volontere i uzvanike, zahvaljujući volonterima na njihovoj nezamjenjivoj ulozi u provođenju aktivnosti Crvenoga križa

Ravnateljica Morin Hukić nazočne je provela kroz veći dio lanjskih aktivnosti putem prezentacije koja je u fokus stavila atmosferu, osjećaj zajedništva i podrške te značaj volontiranja za korisnike, zajednicu ali i volontere same.

Prije dodjele zahvalnica, volontere su pozdravili te podršku radu GDCK Labin izrazili i gradonačelnik Valter Glavičić, ravnateljica DCK IŽ Sandra Stipanov te Boris Rogić, potpredsjednik vijeća Općine Kršan.

Posebno emotivan dio sjednice bila je dodjela priznanja volonterima koji su u protekloj godini dali najveći obol pri provođenju aktivnosti, a to su:

  • volonterka s najviše voloterskih sati: Dijana Franković (160 sati)
  • volonter s najviše volonterskih sati: Damir Gregurić (202 sata)
  • volonterka s najviše volonterskih aktivnosti: Martina Miletić (35 aktivnosti)
  • volonter s najviše volonterskih aktivnosti: Franjo Stojak (27 aktivnosti)

Volonterima su uručena priznanja te simbolični pokloni – stolne lampe posebno dizajnirane za tu prigodu.

U glazbenom dijelu nastupili su harmonikaš Karlo Knapić, učenik 3. razreda OUŠ M.B.Rašana Labin te Mirea Franković, članica našeg Kluba mladih.

Čestitamo i zahvaljujemo svim volonterima na svakom satu koji su poklonili ne samo našoj udruzi, već čitavom društvu!

Svečana sjednica Skupštine

Share.

Comments are closed.